• Atatürk Mah. Metropol İstanbul A Blok No:2E/154 Ataşehir/İSTANBUL

Hakkımızda

Hazar Şah Enerji, alternatif enerji üretimi konusunda yatırımlar yapma misyonunun yanı sıra, teknolojik olarak üretim ve uygulama merkezi olma hedefiyle, 2018 yılında kuruldu. Toplam 1 bölgede fabrika kurarak yüz binlerce hanenin enerji ihtiyacını karşılıyor.

Gelecek nesillere tertemiz, sürdürülebilir bir dünya bırakmak için durmadan çalışan Hazar Şah Enerji her geçen gün portföyünü büyüterek sektörün öncülerinden olmaya devam ediyor.


Yasallık, toplumsal fayda ve ahlak ilkelerine uygunluk, doğaya saygı, ekip anlayışı, kalite ve değerlerini oluşturmaktadır. Hazar Şah Enerji ilerlemenin, işini sevmek ve her ayrıntıyı önemsemekten geçtiğine inanır. Bu motivasyonla Hazar Şah Enerji; yenilikçi projeler geliştirmekte ve etkileyici bir performans sergilemektedir.

Hazar Şah Enerji'nin vizyon ve hedefi, Türkiye'nin uluslararası piyasalarda gittikçe parlayan sektörlerden biri olan enerji ve ısı cihazları alanında global ölçekte yenilikçi ve özgün projelere imza atmak, ortaya koyduğu çözümlerle de yurtiçinde ve dışında aranılan ve tercih edilen bir marka olmaktır.